Moduły WiFi

Oferta sklepu internetowego Nanospot obejmuje zaawansowanie moduły Wi-Fi, stworzone na bazie układów ESP32. Nasze rozwiązania często są podstawą pod rozbudowane moduły Arduino i służą do celów robotyki i tworzenia systemów elektroniki automatyzującej. Moduły Wi-Fi wykorzystują fale radiowe, dzięki którym dane urządzenie nie tylko otrzymuje dostęp do internetu, lecz również może podlegać zdalnemu sterowaniu. Wszystkie dostępne u nas akcesoria i moduły spełniają wymagania standardu sieci bezprzewodowej IEEE 802.11.

» Czytaj więcej

Moduły Wi-Fi bazujace na rozwiązaniach ESP32 wpisują się w ogólnoświatowe dążenie do minimalizacji gabarytów urządzeń elektronicznych i zwiększania ich uniwersalności. Współczesne minikomputery z łatwością mieszczą się w kieszeni spodni, dostarczając przy tym mocy nieosiągalnej dla największych jednostek sprzed kilku dekad. Niewielki rozmiar modułów Wi-Fi i mikroprocesorów warunkuje ekspresowe tempo ekspansji Internetu Rzeczy. Sterowanie zewnętrzne takimi elementami wyposażenia domu jak pralka, rolety antywłamaniowe, oświetlenie, czy ogrzewanie odbywa się obecnie w sposób zdalny, z poziomu dedykowanej aplikacji. Moduły Wi-Fi w pełni kompatybilne z platformą Arduino zostały entuzjastycznie przyjęte przez osoby zajmujące się robotyką. Programowanie w środowisku Arduino IDE wyróżnia się ogromną wydajnością i przejrzystością kodu, co zostało docenione zarówno w rozwiązaniach komercyjnych, jak i w ramach amatorskich projektów.

ESP32

Moduły ESP32 wyróżniają się znacznie wyższą mocą obliczeniową niż inne rozwiązania, dlatego idealnie nadają się do zastosowań IoT. Dostępne u nas moduły ESP32 komunikują się z podłączonymi urządzeniami za pośrednictwem sieci bezprzewodowej Wi-Fi, lecz także poprzez Bluetooth, co zdecydowanie poszerza zakres możliwych zastosowań. W asortymencie sklepu Nanospot znajdziesz wszystko, co potrzeba do implementacji najbardziej rozwiniętych koncepcji. Posiadamy moduły Arduino i moduły ESP32 w dowolnym typie, które są kompatybilne z wieloma językami programowania. Mikrokontrolery Arduino umożliwiają szybkie zaprogramowanie ESP32, w czym zdecydowanie pomagają dostępne biblioteki kodu źródłowego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Nanospot, stworzoną w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów prywatnych i firmowych.

Moduły Arduino

Posiadamy pełną gamę modułów Arduino, co pozwala klientom dostosować specyfikację techniczną produktu do założeń projektu i ram budżetowych. Oferujemy oryginalne moduły Arduino, które są przygotowane do pracy ze środowiskiem programistycznym Arduino IDE. Pasjonaci elektroniki znajdą u nas kompletny zestaw podzespołów do tworzenia skomplikowanych systemów automatyki domowej czy urządzeń wykorzystujących AI. Niektóre płytki kompatybilne z Arduino posiadają niestandardowe funkcje, jakie predestynują je do wykonywania określonych zadań. Zachęcamy także do zainteresowania się naszą ofertą kontrolerów przeznaczonych do robotów mobilnych. Zakup gotowych kontrolerów sterujących znacznie skraca proces inwestycyjny, a budowa funkcjonalnego robota okazuje się realna nawet dla osób początkujących. Moduły Arduino w postaci płyty głównej posiadają wbudowany mikrokontroler, sterowniki i czujniki, co czyni je w pełni gotowymi do integracji z dowolnymi podzespołami mechanicznymi.

Zdajemy sobie doskonale sprawę, że na początku przygody z robotyką ilość dostępnych informacji może przytłaczać. Osobom, które jeszcze nie czują się komfortowo w procesie selekcji odpowiedniego rozwiązania, proponujemy pomoc doradczą ze strony naszych specjalistów. Moduły Wi-Fi bazujące na ESP32 są wyrazem zmian technologicznych w świecie robotyki i dążenia do jak najmniejszych rozmiarów, przy jednoczesnym zachowaniu (lub polepszeniu) parametrów wydajności.

Sklep internetowy Nanospot tworzą eksperci ds. robotyki, elektroniki i IoT, posiadający wiedzę i doświadczenie w tworzeniu systemów opartych o platformę Arduino. Nasza oferta produktów stanowi odpowiedź na zgłaszane nam potrzeby i podlega ciągłemu rozwojowi. Nanospot to sklep Arduino z tradycjami, skupiający się na perfekcyjnej jakości sprzedawanych akcesoriów i indywidualnym podejściu do każdego klienta.

Filtruj według

Cena

Cena

  • 10,00 zł - 71,00 zł

arrow_upward