Arduino

Arduino – zasada działania, oferta oryginalnych podzespołów 

Jeśli systemy wbudowane mieszczą się w kręgu Twoich zainteresowań, nie ma lepszej opcji, niż platforma Arduino. Dzięki Arduino z łatwością zaprojektujesz i uruchomisz interaktywne obiekty, sterowane za pomocą oprogramowania. Nasz sklep Arduino dostarcza wszelkich narzędzi i akcesoriów, jakie są niezbędne do wprowadzenia w życie zaawansowanych projektów i ich integracji z jednostką centralną – hostem. Programowanie interfejsów Arduino może odbywać się z wykorzystaniem kilku języków programowania, co rozszerza grupę docelową osób posiadających odpowiednie umiejętności. Sklep Arduino powinien dostarczać swoim klientom wszystkie podzespoły niezbędne do budowy nowych systemów. Sklep internetowy Nanospot wywiązuje się z oczekiwań klientów o różnym stopniu zaawansowania. Oferujemy moduły główne Arduino, nadkładki, obudowy i dodatkowe akcesoria. Czytelny interfejs strony Nanospot i szybka wyszukiwarka pozwalają natychmiast odnaleźć pożądane elementy. Stawiamy na jakość i kompleksową pomoc doradczą. Dlatego każdy klient otrzymuje od nas niezbędne wsparcie przy doborze komponentów dla przyszłego systemu Arduino. Jesteśmy zespołem ekspertów ds. elektroniki i robotyki. Staramy się promować tę intrygującą i rozwojową dziedzinę nauki, czego wyrazem staje się pełnozakresowy asortyment i wsparcie techniczne.

» Czytaj więcej

Sklep Arduino – możliwe zastosowania naszych produktów

Sklep internetowy Arduino dostarcza narzędzi sprawdzających się zarówno w zastosowaniach amatorskich, jak i profesjonalnych. Osoby zajmujące się robotyką jedynie hobbistycznie mogą cieszyć się wolną ręką przy projektowaniu i budowie najśmielszych koncepcji, które można podziwiać na wielu wystawach czy prezentacjach. Najpopularniejszym kierunkiem rozwoju platformy Arduino pozostaje budowa mobilnych robotów, posiadających humanoidalne cechy lub służących do realizacji ściśle określonych zadań (np. przenoszenie i sortowanie rzeczy). Nasz sklep Arduino posiada bogaty asortyment dla konstruktorów dronów, które mogą także integrować rozwiązania z zakresu Sztucznej Inteligencji. Arduino w połączeniu z AI pozwala m.in. na omijanie przeszkód podczas lotu czy dostosowywanie w czasie rzeczywistym mocy silników do warunków pogodowych.

Arduino świetnie sprawdza się również przy budowie systemów IoT i automatyzacji w nieruchomościach. Za pomocą urządzeń tworzących platformę Arduino możesz sterować oświetleniem, opuszczaniem rolet, ustawianiem prania, czy rejestrowaniem obrazu z kamery w odpowiedzi na nietypowe sytuacje wykryte przez czujniki. Arduino może nawet zautomatyzować systemy irygacji ogrodowej, uzależniając intensywność podlewania od parametrów wilgotności gleby, o których poinformują specjalne czujniki.

Ze względu na niewielki poziom skomplikowania środowiska programistycznego Arduino, omawiana tutaj platforma służy do wykonywania licznych zadań testowych i weryfikacyjnych. Arduino można zaprojektować w taki sposób, aby zbierał dane pomiarowe z licznych sensorów, analizował je, a następnie podejmował autonomiczne decyzje w ramach wprowadzonego algorytmu.

Sklep internetowy Nanospot – Arduino

Jesteśmy wieloletnim dystrybutorem urządzeń Arduino skierowanych do klientów prywatnych i firm z sektora robotyki. Wszystkie podzespoły widniejące na naszej stronie internetowej posiadamy w formie fizycznej w naszym magazynie. Po złożeniu zamówienia, natychmiast przystępujemy do wysyłki wybranych produktów, które trafią w miejsce docelowe w przeciągu maksymalnie kilku dni roboczych. Każdy klient otrzymuje fachowe wsparcie od naszych inżynierów i specjalistów – praktyków. Osoby zainteresowane wejściem w fascynujący świat urządzeń Arduino proponujemy wysokiej jakości podzespoły, które posłużą bezawaryjnie przez wiele lat. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i nieustannie poszerzamy naszą wiedzę z dziedziny elektroniki i robotyki. Sklep internetowy daje nam możliwość kontaktu z różnymi grupami pasjonatów i profesjonalistów, dzięki czemu doskonale rozumiemy ich potrzeby.

Filtruj według

Cena

Cena

  • 36,00 zł - 135,00 zł

arrow_upward